Vizyonumuz

Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yerli ve yabancı kaynakları bir araya getirmek, bu doğrultuda E-ticaretin imkanlarını ve gücünü mümkün olan en üst düzeyde kullanmak, bu yolda her türlü teknik alt yapıyı hazırlamaktır. Ülkemizdeki E-ticaret anlayışına yeni bir boyut kazandırmak vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Ülkemiz ekonomisinin bel kemiği olan küçük esnafın e-ticaret platformunda varlıklarını en güçlü şekilde temin etmek, özellikle Lazer Kesim sektörü ve bu sektörle ilgili paydaşların faaliyetlerini destekleyerek gerek ülkemiz gerek ise dünya pazarında hak ettikleri yeri edinmelerini sağlamak misyonumzudur.

Biz kimiz?

Dünyanın Covid-19 belasıyla karşı karşıya kaldığı bu günler hepimiz için fazlasıyla zor bir süreç. Böyle belirsiz bir ortamda Ülkemiz ve esnaflarımızın ekonomik ihtiyaçları doğrultusunda iyi bir şeyler yapabilmek çok zor olsa da imkansız değil. Büyük AVM’lerin,  dev yabancı sermayelerin dahi derinden etkilendiği bu  süreçte; ülkemiz esnaflardan bir grup girişimci olarak kendi sektörümüzü bir araya getirmek ve dünya pazarına açılmak amacıyla bir girişimde bulunduk. Neticede Türkiye genelinde Lazer Kesim sektöründe  faaliyette bulunan tüm esnafların ve paydaşların kazanacağına, fakat daha önemlisi ülkemizin kazanacağına gönülden inanıyoruz.

Lazer Forum Yönetimi

Bizimle işbirliği yapın!

Lazer Forum’un hedefi hatırı sayılı komisyon ücretleriyle kazanmak değildir. Kazanırsak beraber kazanmak, vatandaşımıza ve ülkemize de kazandırmaktır. Bu itibarla Lazer Forum tedarikçi esnaflarından talep edeceği komisyon tutarlarını mümkün olan minimum düzeyde tutacaktır. Lazer Forum büyüdükçe komisyon oranları artmayacak, tam tersine azalacaktır. Bu durumdan en çok Lazer Forum müşteri memnun kalacaktır. Bu itibarla esnaf dostlarımızın bizi destekleyeceğine ve bizimle iş birliği içinde olacaklarına inanıyoruz.